Prečo my?

Naše riešenia v dlhodbej spolupráci využíva viac ako 550 samospráv z celého Slovenska. Aj to je jeden zo znakov, že našu prácu robíme na vysokej odbornej úrovni, profesionálne a ľudsky. 

Keďže sa tvorbe webov a aplikácií venujeme už od roku 2004, a máme vysokokvalifikovaný tím, naša firma sa radí medzi TOP vyhľadávané spoločnosti. Sme IT firma - dizajnéri, vývojári, programátori, teda nielen niekto, kto sa postupne naučil popri iných službách vytvoriť webstránky či aplikácie

My sme tí, ktorí vyvíjajú riešenia a navrhujú spôsoby ako robiť zložité veci jednoducho, no stále správne a kvalitne. Naša sila je v inováciách a technológiách, ktoré využívame, aby sme uľahčili život a zjednodušili prácu našim klientom. Podmaňujeme si IT svet. Učíme našich klientov orientovať sa v ňom a využívať ho pre ich vlastný úžitok.  

V portfóliu máme vyše 550 webových sídiel obcí a miest, a cez 3000 webových sídiel firiem.

Vytvoríme čokoľvek, čo si dokážete predstaviť a prepojíme Vás s čímkoľvek. Pretvárame digitálnu technológiu do kompaktného celku, len vtedy totiž dáva zmysel. Pod jednou strechou tak môžete mať vytvorenú digitálnu samosprávu, tak ako si želáte a potrebujete. 

 Máme dlhoročné skúsenosti, a preto Vám veľmi radi a ochotne pomôžeme s tvorbou Vášho webu a digitalizáciou Vášho mesta či obce.