WEBSTRÁNKA PRE OBEC/MESTO

Moderné a funkčné riešenia pre mestá a obce

Spoločnosť Webex.digital vytvára weby prostredníctvom vlastného, moderného, redakčného systému ECHELON. Ten umožňuje rýchlu a jednoduchú komunikáciu medzi samosprávami a občanmi. Je vytvorený v zmysle platnej legislatívy, v súlade s GDPR, s prihliadnutím na jednoduchosť jeho obsluhy tak, aby ju bez problémov zvládol každý. 

Kompletne Vás zaškolíme, a naučíme Vás spravovať obsah na webe, pridávať dôležité informácie, články či dokumenty, ktoré je potrebné zverejniť. Vy tak budete mať všetky potrebné vedomosti a znalosti pre správu celého Vášho webu. Navyše, my budeme neustále dohliadať na to, aby bol web funkčný, a v zmysle zákonných povinností stále aktuálny.

Upozorňujeme samosprávy na nové zákonné nariadenia týkajúce sa obsahov webových sídiel. Niektoré z nich automaticky implementujeme. 

ECHELON je náš redakčný systém, nami vyvinutý. Preto vieme jeho funkcie upraviť aj podľa Vašich návrhov. Výhodou je, že tieto zmeny dokážeme zapracovať takmer ihneď. 

Náš redakčný systém využíva viac ako 3500 našich klientov z prostredia samospráv, realitných kancelárií a firiem v rámci celého Slovenska. Preto garantujeme jeho funkčnosť, spoľahlivosť a jednoduchú obsluhu. 

Webové stránky kreslíme na mieru, alebo využívame nami vytvorené šablóny. Všetky sú prispôsobené na vaše potreby a pretvárané podľa Vašich záujmov. Či už sa jedná o grafický dizajn, úpravu, alebo funkcionalitu - u nás neexistujú obmedzenia (s výnimkou webových stránok pre samosprávy, kde sa musíme pridržiavať platných legislatívnych štandardov).